Archiwum

 

 • Przetargi na 2012/2013 rok

 

Do 14 tyś. EURO

Okresowa kontrola przewodów kominowych wentylacyjnych  obierz plik.

  • Wykonanie okresowej kontroli instalacji elektrycznej i urządzeń elektrycznych:pobierz plik
  • Wykonanie okresowej kontroli instalacji gazowej:pobierz plik
  • Zaprasza do składania ofert cenowych na świadczenie pożarowych usług konserwacyjnych urządzeń sygnalizacji pożarowej, systemu oddymiania, systemu telewizji przemysłowej, sygnalizacji włamaniowej oraz wykonywanie napraw bieżących: pobierz plik.
  • Dom Pomocy Społecznej w Ostrołęce, ul. Rolna 27 zaprasza do składania ofert cenowych na świadczenie stałych usług konserwacyjnych  sprzętu gospodarstwa domowego i przemysłowego, RTV, sygnalizacji przyzywowej oraz wykonywanie napraw bieżących: pobierz plik
  • Dom Pomocy Społecznej w Ostrołęce, ul. Rolna 27 zaprasza do składania ofert cenowych na świadczenie stałych usług konserwacyjnych instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych oraz wykonywanie napraw bieżących: pobierz plik.
  • Dom Pomocy Społecznej w Ostrołęce, ul. Rolna 27 zaprasza do składania ofert cenowych na świadczenie stałych usług konserwacyjnych urządzeń dźwigowych oraz wykonywanie napraw bieżących: pobierz plik
  • Dom Pomocy Społecznej w Ostrołęce, ul. Rolna 27 zaprasza do składania ofert cenowych na świadczenie stałych usług konserwacyjnych kotłowni gazowo-olejowej oraz wykonywanie napraw bieżących:pobierz plik.
  • Dom Pomocy Społecznej w Ostrołęce, ul. Rolna 27 zaprasza do składania ofert cenowych na świadczenie usługi wywozu odpadów komunalnych: pobierz plik.
  • Dom Pomocy Społecznej w Ostrołęce, ul. Rolna 27 zaprasza do składania ofert cenowych na świadczenie stałych usług konserwacyjnych urządzeń elektrycznych – agregatorowni, rozdzielni niskiego napięcia, wentylatorowni oraz wykonywanie napraw bieżących: pobierz plik

Dom Pomocy Społecznej w Ostrołęce, ul. Rolna 27 zaprasza  do składania ofert cenowych na świadczenie usługi ochrony obiektu przed          szkodnikami: pobierz plik

 

POWYŻEJ 14 tyś EURO

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: Pieluchomajtki w grupie CPV 331.

 

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: Produkty do pielęgnacji ciała – Produkty toaletowe w grupie CPV 337.

 

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: Produkty do pielęgnacji ciała – preparat do dezynfekcji rąk w grupie CPV 337.

 

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.:  Sprzęt kuchenny, art. gospodarstwa domowego w grupie CPV 392.

 

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.:  Środki czyszczące i polerujące – specjalistyczne preparaty chemiczne w grupie CPV 398.

 

Zaproszenie do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.:  Środki czyszczące i polerujące – chemia gospodarcza w grupie CPV 398.

 

Przetarg nieograniczony na dostawy jaj (grupa 031 Produkty ogrodnictwa).

 

Przetarg nieograniczony na dostawę Ziemniaków, warzyw, owoców (w grupie 032 CPV).

 

Przetarg nieograniczony na dostawę Mięsa i produktów mięsnych (Grupa 151 CPV).

 

Przetarg nieograniczony na dostawę Produktów mleczarskich w grupie 155 (CPV).

 

Przetarg nieograniczony na dostawę Owoców, warzyw i podobnych produktów (przetworzone,
zakonserwowane w grupie 153 (CPV).

 

Przetarg nieograniczony na dostawę różnych produktów spożywczych w grupie 158 (CPV).

 

Przetarg nieograniczony na dostawę Ryb przetworzonych i konserwowanych (w grupie 152 CPV).

 

Przetarg nieograniczonego na dostawę Oleje i tłuszcze roślinne (w grupie 154 CPV).

 

Przetarg nieograniczony na dostawę Produktów z przemiału ziarna w grupie 156 (CPV).

 • Przetargi na 2011 rok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Przetarg nieograniczonego na dostawy jaj (grupa 031 Produkty ogrodnictwa).